Woblex | Minecraft servers

Woblex - Header
Novinky > Nová hodnost Osadník a denní úkoly

Nová hodnost Osadník a denní úkoly

Poslední hodnost, kterou jste až do dnešního dne mohli získat, byl rybář. Dnes byla ale vydána aktualizace a přidána nová hodnost osadník. Ta s sebou přináší dalších 8 úkolů v linii hodností a další 9 denních úkolů pro tuto hodnost.

Osadník

Novou hodnost osadník budou moci splnit všichni, kteří dokončili předešlé úkoly. Odměnou je pak jako vždy rozšíření ostrova a herní itemy. Zveřejněním osadníka se dostáváme přibližně do poloviny hodností, která nás čekají. Osadník je také nejspíše poslední hodnost, která bude zveřejněna v BETA režimu, vzhledem k tomu, že ostatní hodnosti již budou více orientované na potřebné obchodování s obchodníky. Ostatně již osadníka nelze zcela dodělat bez obchodování s místními obchodníky.

Denní úkoly

Jako vždy, tak také nyní jsou vydané další denní úkoly k této hodnosti. Celkem je těchto úkolů 9 a každý den Vám budou nabídnuty 3 z nich. Denní úkoly zobrazíte na spawnu.

Oprava přepočítávání skóre ostrova

Byl nahlášen bug se špatným propočítáváním skóre ostrova, který byl dnes odstraňen. V některých případech ale může skóre ostrova prudce klesnout nebo prudce stoupnout. Záleží hlavně na blocích, které máte na položené ostrově. Největší změny v ostrovním skóre se dočkají ti, ktěří mají na ostrově hodně půlbloků a jím podobných bloků (schody, barevná skla apod.), jelikož se bug týkal špatného přepočítávání u bloků, kteří mají specifické metadata.

Příspěvek byl publikován 29.3.2018 11:21'.
29.3.2018 11:21Autor: MrFiliperMrFiliper SkyCloud Kategorie

Hlasování

SkyBlock server

StavOnline
Adresaskyblock.woblex.cz
Verze1.12.2
Hráči0 / 20
Hráči na serveru
Momentálně na serveru není žádný hráč!

SkyCloud server

StavOffline
Adresaskycloud.woblex.cz
VerzeNezjištěno
HráčiNezjištěno
Hráči na serveru
Nebylo možné získat data!

Community server

StavVe vývoji
Adresacommunity.woblex.cz
VerzeNezjištěno
HráčiNezjištěno
Hráči na serveru
Nebylo možné získat data!

TeamSpeak 3 server

Stav Online
Adresa ts3.woblex.cz
Verze TeamSpeak 3
Hráči 4 / 128
Klienti na serveru
DefiQ
Moron Communia
poker man
Stařešina kl...